Donieck    

Donieck – Dyskoteki, Kluby

Nocne życie - Zabaw się w Doniecku

Doniecku – nocne życie z roku na rok rozwija się tu coraz bardziej, podobnie jak handel. Wynika to z tego, że inwestorzy wyczuli spory potencjał jeśli chodzi o inwestycje w mieście, dzięki czemu zarówno mieszkańcy, jak i turyści, mają gdzie spędzać wolny czas. Donieck i jego dyskoteki, puby, kluby, kawiarnie – wszystko to jest dostępne dla każdego, więc z pewnością każdy znajdzie coś wartościowego dla siebie. Gdzie warto się udać i czego możemy spodziewać się po miejscach, do których trafimy?

Dyskoteki i kluby

Miejsca, gdzie nocne życie w Doniecku jest najbardziej szalone, intensywne i najmocniej przyciąga, to oczywiście kluby, które całą noc zapraszają nie tylko miejscowych, ale również gości, którzy wybrali się do miasta w cudowną podróż. Znajdują się tutaj cztery kluby nocne, wśród których prym wiedzie NLO (UFO) (Donieck), gdzie mamy do czynienia z iście pozaziemską stylizacją. Oprócz futurystycznych pomysłów związanych z wystrojem, główną atrakcją jest tutaj niekończąca się znakomita muzyka, tworzona na żywo przez didżejów. To idealne miejsce dla młodych ludzi, a z wdzięków tego klubu najczęściej korzystają studenci. Drugim lokalem, gdzie nocne życie w mieście rozkwita, jest Chicago (Donieck), w którym panuje fantastyczna atmosfera disco, a o dobrą zabawę dbają popularni didżeje. Nocny klub Virus (Donieck) to z kolei oprócz muzyki, również możliwość zagrania w kręgle oraz obejrzenia filmowych maratonów, co jest idealną propozycją na nudny wieczór i realizację podróży marzeń. Ostatnim, ale również ciekawym klubem jest Red Line (Donieck), w którym także zawsze rozbrzmiewa muzyka.

Kawiarnie i puby – Donieck

Oprócz klubów, nocne życie w Doniecku to również rozmaite puby i kawiarnie. Tych pierwszych jest sporo i szczególnie w centrum miasta można natknąć się na nie niemal na każdym kroku, więc poszczególnych nazw nie warto wymieniać. Inaczej jest w przypadku kawiarni – tych również jest sporo, ale warto zaproponować pójście do tych najpopularniejszych. Np. do Izba Chitalny (Donieck), w której można jednocześnie wypić kawę lub herbatę i w spokoju poczytać ulubioną literaturę. Chocolade Cogge House (Donieck) to z kolei raj dla miłośników słodyczy, gdzie gorąca czekolada jest kwintesencją wymarzonej podróży do Doniecka. Bekir Cofee House (Donieck) to z kolei miejsce dla intelektualistów, gdzie można słuchać muzyki oraz uczestniczyć w wieczorkach literackich.

Bary muzyczne – Donieck

A propos muzyki – Donieck to również połączenie barów i klubów muzycznych, w których na żywo grają różnorodne zespoły. Jak np. w Bikers Bar (Donieck), czyli miejscu wymarzonym dla fanów cięższych brzmień. Liverpool Live Music Bar (Donieck) jest propozycją dla fanów muzyki The Beatles, a Gangubazz Bar (Donieck) to kulturalne miejsce, gdzie można wypić drinka i posłuchać spokojnych dźwięków…

Jak więc widać życie nocne w Doniecku ma się całkiem dobrze, a wymienione wyżej miejsca warto odwiedzić podczas podróży zagranicznej do tego miasta. Jeśli chcecie się zabawić, tutaj zdecydowanie nie zabraknie dla was atrakcji – rozrywka na najwyższym poziomie!

Donieck
Historia
Atrakcje turystyczne
Nocleg
Restauracje
Zakupy
Bilety lotnicze do Doniecka
Dyskoteki, Kluby - Nocne życie
Stadion Donbass Arena
UEFA EURO 2012